شادباش به استاد حسن جواهرپور درجایگاه برترین مربی کوهنوردی سال ۹۴ کشور

شادباش به استاد حسن جواهرپور درجایگاه برترین مربی کوهنوردی سال ۹۴ کشور

ازسوی سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران:
مربیان برترسال ۱۳۹۴ ورزش ایران معرفی شدند.
برترینهای سال ۱۳۹۴ ورزش ایران درعرصه مربیگری ورزش درپنجاه رشته تخصصی یادواره امیرسپهبدشهید علی صیادشیرازی همزمان با هم تجلیل میشوند.

به گزارش معاونت روابط عمومی واموربین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ایران٬ این سازمان بمنظورتکریم جایگاه مقام شامخ و والای معلم ومربی درسطح جامعه ورزش بمنظورالگوسازی برای جوانان کشور ٫ مربیان برترسال ۱۳۹۴هجری شمسی(۲۰۱۵میلادی)ایران رابااحترام وهمفکری بافدراسیونهای معظم وکارشناسان متخصص کشور ٬ انتخاب وپس ازتاییدشورای مرکزی اعلام میکند.
بنابرهمین گزارش:  پس ازبررسی نظرسنجی های کارشناسی بعمل آمده وجلسات کارشناسی انجام شده ٬ اسامی مشروحه ذیل انتخاب شده است ودررشته هایی که اعلام نشده تا قبل ازروزبرگزاری همایش که بعدازالمپیک ریوبرزیل است انتخاب خواهندشدوطی مراسم باشکوهی درشهریورماه یادواره امیرسپهبدشهید علی صیادشیرازی درحضوربزرگان , مفاخرومسئولین کشوری ولشکری وخانواده معظم شهید تجلیل وقدردانی خواهندشد.
مربیان برترسال ۱۳۹۴ ورزش ایران:
۱_فوتبال: یحیی گل محمدی

(دیپلم افتخاربه عبدالله ویسی وپرفسوربرانکوایوانکویچ)
۲_والیبال: محمدوکیلی
۳_بسکتبال: دکترمهران شاهین طبع
۴_هندبال:شهدادمرتجعی
۵_تکواندو:بیژن مغانلو
۶_جودو:محمدمنصوری
۷_ووشو:منصورنوروزی
۸_بوکس :غلامرضاکریمی
۹_کونگ فو:منوچهرحاتمی
۱۰_ورزش دانشگاهی: سیدنعمت الله خلیفه
۱۱_ورزش زورخانه ای وپهلوانی:رضاآفتابی
۱۲_ کشتی فرنگی:محمدعلی چمیانی
۱۳_کشتی آزاد:حسین نقیبی
۱۴_دوومیدانی:احمدرمضان زاده
۱۵_ورزش جانبازان ومعلولین:هادی رضایی
۱۶_کبدی:کیانوش نادریان
۱۷_کوهنوردی:حسن جواهرپور
۱۸_ورزش ناشنوایان:محسن کاوه
۱۹_دوچرخه سواری:مریم غیاثوند
۲۰_شطرنج:مرتضی محجوب
۲۱_تنیس:سعید احمدوند
۲۲_تنیس روی میز: سیما لیموچی
۲۳_اسکواش:دکترمحمد حسین سنایی
۲۴_ورزشهای کارگری:مریم سرمست
۲۵_ورزش نیروهای مسلح کشور:سرهنگ محمدرضازوار
۲۶_بولینگ وبیلیارد:
کامران شهلا
۲۷_پرورش اندام:علی تبریزی
۲۸_انجمنهای ورزشی:
پیام شیرعلی
۲۹_اسکیت:سارافرشتیان
۳۰_کاراته:مسعودرهنما
۳۱_ورزشهای سه گانه:
محمدمنصورزاده
۳۲_شمشیربازی:پیمان فخری
۳۳_اتومبیلرانی وموتورسواری:پرویزثابتی فر
۳۴_اسکی:
علیداد ساوه شمشکی
۳۵_ژیمناستیک:محمد آذرپی
۳۶_گلف:علیجمعه قلیزاده
۳۷_هاکی:اسفندیارصفایی
۳۸_وزنه برداری:علی جباری
۳۹_ورزش همگانی:
دکترمیتراروحی دهکردی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *