دومین نکوداشت پیشکسوتان استان تهران در باشگاه کوه‌نوردان آرش برگزار شد

دومین نکوداشت پیشکسوتان استان تهران در باشگاه کوه‌نوردان آرش برگزار شد

تکریم از چهار پیشکسوت کوهنوردی استان تهران

دومین برنامه تکریم از مقام پیشکسوتان کوهنوردی عصر سه شنبه ۲۸ آذر در نشست هفتگی باشگاه آرش و به میزبانی این باشگاه پر سابقه و قدیمی تهران و توسط کارگروه پیشکسوتان هیئت به انجام رسید
جلسه ساعت نوزده با خوش امد گویی مجری برنامه خانم سرو حوری آغاز شد و آقای هادی آبادیخواه به عنوان مسئول کار گروه پیشکسوتان هیئت استان تهران در رابطه با ضرورت کار گروه پیشکسوتان و جایگاه آن از ابتدا تا حال حاضر و اهمیت مشارکت باشگاهها در این امر به جهت همبستگی و شناخت بیشتر پیشکسوتان و تاثیر گذاری آنها در کارهای تشکیلاتی و جذب نیروهای مستعد و هچنین جذب پیشکسوتانی که تا کنون چهره های ناشناخته ای در جامعه کوهنوردی بودند, توضیحاتی دادند .
سپس خانم حوری با خواندن رزومه پیشکسوتان و معرفی آنها،با در خواست از عزیزان در جایگاه برای ایراد مطالبی از تجربیات و خاطرات و پرسش و پاسخ برای اعضا باشگاه آرش و حضار جلسه را ادامه دادند.
اسامی این پیشکسوتان:
خانمها ناهید جوکار، فهیمه بادکوبه.آقایان نعمت الله ادیبی و قاسم فخاری بود که مطالب خاطره انگیز و آموزنده ای عنوان نمودند.
در پایان, لوح های تهیه شده از طرف باشگاه به پیشکسوتان اهدا شد.
در این دیدار خانم مریم ساعی نایب رئیس و آقای رضا کفاش دبیر هیات و اعضا کارگروه پیشکسوتان حضور داشتند.
با تشکر و قدردانی از مجموعه باشگاه آرش, پیشکسوتان این باشگاه, هییت مدیره و مدیر عامل و اعضای این باشگاه. که میزبانی شایسته ای برای این برنامه بودند.

-- بارگیری کد امنیتی --

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --