گزارش پیمایش غار پراو

گزارش پیمایش غار پراو

به نام خداوند زیباییها
برنامه پیمایش غار پراو، واقع در کوهستان پراو استان کرمانشاه، در تاریخ یکم الی هشتم آبان ماه، با شرکت ۱۲ نفر از غارنوردان کشور، با موفقیت انجام گردید. در این برنامه ۷ نفر از اعضای تیم، موفق به پیمایش کامل غار پراو گردیدند.
شرح مختصر و روز شمار برنامه:
روز اول ، یکم آبان : صبح زود تعداد ۷ نفر از اعضای تیم به همراه لوازم شخصی و بخشی از لوازم گروهی از محیط بانی چالابه به سمت پناهگاه پراو حرکت کردند و تمامی افراد تا عصر همان روزبه پناهگاه پراو رسیده و به استراحت پرداختند.
روز دوم ، دوم آبان : پنج نفر از اعضای تیم جهت انتقال طنابها و لوازم کمپ ۱۵ و طناب ریزی چاههای ۱۱ الی ۱۵ غار ، وارد غار شدند، (لازم به ذکر است که در برنامه ای جداگانه، نیمی از طناب ها توسط دو نفر از اعضای تیم، به داخل غار منتقل و تا چاه دهم، طناب ریزی شده بود).
این تیم، پس از انجام ماموریت محوله، بامداد روز بعد همگی از غار خارج شدند.
در این روز سایر اعضای تیم هم به پناهگاه پراو رسیدند.
روز سوم، سوم آبان : تیم پیمایش کامل غار، متشکل از ۷ نفر در قالب دو تیم ۴ و ۵ نفره ، با فاصله زمانی مناسب جهت طناب ریزی ادامه غار و پیمایش تا انتها، وارد غار شدند. همچنین در میانه مسیر و زیر چاه هجدهم غار، با روشن کردن شمع بر مزار جانباختگان غار پراو، ویکتوریا کیانی راد و امیر احمدی، مراسم یادبودی برگزار گردید. این تیم همگی در بامداد روز بعد موفق به رسیدن به انتهای غار در عمق ۷۵۲ متری شدند.
روز چهارم ، چهارم آبان : تیم پیمایش کننده پس از استراحت در انتهای غار شروع به جمع آوری طنابها نموده و تمامی طنابها به کمپ ۱۵ منتقل گردید، و کلیه اعضای تیم به سلامت از غار خارج گردیدند.
روز پنجم ، پنج آبان : تمامی اعضای تیم به استراحت داخل پناهگاه پرداختند.
روز ششم ، ششم آبان : هفت نفر از اعضا جهت خروج کلیه طنابها و لوازم از کمپ ۱۵، وارد غار شدند، و پس از تلاشی سخت در نیمه شب، به همراه کلیه طنابها و لوازم، از غار خارج شدند.
روز هفتم، هفت آبان : در این روز کلیه لوازم و طنابها از کوله ها خارج و مرتب گردید و پس از خشک شدن طنابها، کلیه لوازم بسته بندی شد و کوله های شخصی نیست بسته و آماده گردید.
روز هشتم ، هشت آبان : صبح زود کلیه اعضا، به همراه لوازم شخصی و گروهی به سمت چالابه حرکت کردند و در آنجا مورد استقبال آقایان اسماعیلی و مرادیانی قرار گرفتند و پس از صرف نهار در منزل دوست و همنورد گرامی ، بهرام کربلایی، برنامه به پایان رسید و همه به سمت شهرهای خود حرکت نمودند.
در پایان از تمامی دوستانی که در این برنامه همراهی نمودند کمال تشکر را دارم.
همچنین تشکر ویژه، از جناب آقای اسماعیلی، از کوهنوردان باصفای کرمانشاه که در این چند روز، پشتیبان تیم بوده و زحمات زیادی کشیدند.
اسامی همراهان برنامه :
حسین شاهینی( سرپرست)
بهرام کربلایی
مهدی شمالی
احمد محیط
داریوش عقیلی
هادی ظهوریان
مسعود آلویی
محمد روحانی
حسین پورمجیدی
محسن قربانیان
علی عابد نژاد
صادق تنگستانی

گزارش : حسین شاهینی

۴ دیدگاه

-- بارگیری کد امنیتی --

  • ラブドール 巨乳 あなたはあなたの人生のセックスの欠如のために不満や欲求不満を感じる必要は決してありません、そしてあなたは確かにほとんどの人にとって想像を絶する方法であなたの愛の人形を感謝するように成長します。

    YourDoll JP Reply
  • There are some interesting deadlines on this article but I don’t know if I see all of them middle to heart. There’s some validity however I will take maintain opinion till I look into it further. Good article , Sex Doll Blog thanks and we wish more!

    lovedolllist Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --